SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® wash lotion, allantoin, soap- / dye-free, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 1.91Offer price From CHF 1.91 Regular priceUnit price CHF 3.82 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desmanol® care hyclick, Vario dispenser
Low stockRegular price CHF 114.11Offer price CHF 114.11 Regular priceUnit price CHF 11.41 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml esemtan® Wash Lotion hyclick, Vario dispenser
Regular price CHF 89.45Offer price CHF 89.45 Regular priceUnit price CHF 8.95 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan® Wash Lotion 20x500ml hycklick, Variodispenser
Low stockRegular price CHF 122.05Offer price CHF 122.05 Regular priceUnit price CHF 12.21 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 51.34Offer price CHF 51.34 Regular priceUnit price CHF 5.13 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price CHF 70.26Offer price CHF 70.26 Regular priceUnit price CHF 7.03 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 75.14Offer price CHF 75.14 Regular priceUnit price CHF 7.51 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price CHF 61.64Offer price CHF 61.64 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 50.87Offer price From CHF 50.87 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price CHF 38.67Offer price CHF 38.67 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price CHF 5.80Offer price CHF 5.80 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Low stockRegular price CHF 35.40Offer price CHF 35.40 Regular priceUnit price proCHF 22.89 -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price CHF 6.06Offer price CHF 6.06 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Low stockRegular price CHF 4.87Offer price CHF 4.87 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Universal Bottle Cage For Raw Frames, Rotatable, 500/1000 ml
Liter:Regular price CHF 48.16Offer price CHF 48.16 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our