SCHÜLKE
-
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price CHF 95.82Offer price CHF 95.82 Regular priceUnit price CHF 9.58 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, incl. Drain Tap, White, Without Lid, Sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 26.80Offer price From CHF 26.80 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Tray, PVC, Heat Resistant, Incl Accessories, 1 Set
Liter:Low stockRegular price From CHF 63.80Offer price From CHF 63.80 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfection Bath-Set 30L, Witho. Discharge Tap, Lid Colors
Regular price From CHF 169.46Offer price From CHF 169.46 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke canister dispenser, application, various variants
Low stockRegular price From CHF 9.32Offer price From CHF 9.32 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister key for 5-liter and 10-liter cans, 1 pack
Regular price CHF 3.53Offer price CHF 3.53 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Rocker Arm Closure, Dosing Cover f. Disinfectant Cleaner AF
Regular price CHF 0.62Offer price CHF 0.62 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price CHF 6.90Offer price CHF 6.90 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Low stockRegular price CHF 6.01Offer price CHF 6.01 Regular priceUnit price CHF 12.02 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® skin lotion, 2 sizes
Liter:Regular price From CHF 2.66Offer price From CHF 2.66 Regular priceUnit price CHF 17.73 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Plastic Pump for KHK / KHL Disinfectant Dispensers
Liter:Regular price From CHF 10.51Offer price From CHF 10.51 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Microcount® Duo Contact Slides, Yeast / Molds, 20 Spcs
Low stockRegular price CHF 38.37Offer price CHF 38.37 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Microcount® TPC / E Contact Slides, Hygiene Control, 20 pcs
Regular price CHF 38.37Offer price CHF 38.37 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenidol® mouthrinse, chlorhexidine free, halitosis, sizes
Liter:Regular price CHF 8.10Offer price CHF 8.10 Regular priceUnit price CHF 32.40 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price CHF 12.11Offer price CHF 12.11 Regular priceUnit price CHF 605.50 pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our