SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, Velcro pad, by Schülke
Regular price CHF 2.86Offer price CHF 2.86 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, wall holder, by Schülke
Regular price CHF 45.88Offer price CHF 45.88 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, mop holder, by Schülke
Low stockRegular price CHF 41.95Offer price CHF 41.95 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price CHF 4.44Offer price CHF 4.44 Regular priceUnit price CHF 88.80 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 10x1000ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Low stockRegular price CHF 94.83Offer price CHF 94.83 Regular priceUnit price CHF 9.48 pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desmanol® care hyclick® Vario dispenser
Regular price CHF 149.69Offer price CHF 149.69 Regular priceUnit price CHF 14.97 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price CHF 6.04Offer price CHF 6.04 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray with Holder for KH Touchless Dispenser
Regular price CHF 47.16Offer price CHF 47.16 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip tray for Eurodispenser KHL / KHK 500 or 1000
Liter:Regular price From CHF 33.32Offer price From CHF 33.32 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister Spout For 5 And 10 Liter Canisters, 1 pc
Regular price CHF 3.94Offer price CHF 3.94 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Weight For Disinfection Bath 3,5,10 or 30 L, 1pc
Liter:Regular price From CHF 7.32Offer price From CHF 7.32 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cultura incubator for 18 Agar Strips, transparent door
Regular price CHF 256.74Offer price CHF 256.74 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cover For Instrument Tray, Recessed Grip, Sizes/Colors
Liter:Regular price From CHF 14.78Offer price From CHF 14.78 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KH Touchless, Stainless Steel Pump
Liter:Low stockRegular price From CHF 239.78Offer price From CHF 239.78 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHK, Short Arm, Stainless Steel Pump
Liter:Regular price From CHF 67.02Offer price From CHF 67.02 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our