SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, Velcro pad, by Schülke
Low stockRegular price CHF 2.87Offer price CHF 2.87 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, wall holder, by Schülke
Regular price CHF 46.07Offer price CHF 46.07 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, mop holder, by Schülke
Low stockRegular price CHF 42.12Offer price CHF 42.12 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price CHF 4.46Offer price CHF 4.46 Regular priceUnit price CHF 89.20 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 10x1000ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Low stockRegular price CHF 95.22Offer price CHF 95.22 Regular priceUnit price CHF 9.52 pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desmanol® care hyclick® Vario dispenser
Regular price CHF 150.31Offer price CHF 150.31 Regular priceUnit price CHF 15.03 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price CHF 6.06Offer price CHF 6.06 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray with Holder for KH Touchless Dispenser
Regular price CHF 47.35Offer price CHF 47.35 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip tray for Eurodispenser KHL / KHK 500 or 1000
Liter:Regular price From CHF 33.46Offer price From CHF 33.46 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Canister Spout For 5 And 10 Liter Canisters, 1 pc
Low stockRegular price CHF 3.96Offer price CHF 3.96 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Weight For Disinfection Bath 3,5,10 or 30 L, 1pc
Liter:Regular price From CHF 7.35Offer price From CHF 7.35 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cultura incubator for 18 Agar Strips, transparent door
Regular price CHF 257.80Offer price CHF 257.80 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cover For Instrument Tray, Recessed Grip, Sizes/Colors
Liter:Regular price From CHF 14.84Offer price From CHF 14.84 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KH Touchless, Stainless Steel Pump
Liter:Low stockRegular price From CHF 240.77Offer price From CHF 240.77 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHK, Short Arm, Stainless Steel Pump
Liter:Regular price From CHF 67.29Offer price From CHF 67.29 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our