schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price CHF 15.26Offer price CHF 15.26 Regular priceUnit price CHF 43.60 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Low stockRegular price CHF 10.54Offer price CHF 10.54 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE10x Schülke octenisan® set washing lotion + nasal gel, decontamination
Low stockRegular price CHF 149.26Offer price CHF 149.26 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® washing gloves, MRE decontamination, 8 items
Regular price CHF 5.27Offer price CHF 5.27 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Octenisept® mucous antiseptic, colorless, painless, sizes
Liter:Regular price CHF 2.36Offer price CHF 2.36 Regular priceUnit price CHF 0.16 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price CHF 4.80Offer price CHF 4.80 Regular priceUnit price CHF 240.00 pro l -
Provider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Low stockRegular price CHF 9.48Offer price CHF 9.48 Regular priceUnit price CHF 948.00 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke S-M Drill Box For Instrument Preparation, Dental, White, 1pc
Regular price CHF 7.92Offer price CHF 7.92 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke S-M Disinfection Bath Basic Set, Dental, White, 3 L
Regular price CHF 56.35Offer price CHF 56.35 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke s-m® cleanser, soap-/alkali-free, pH-neutral, fragrance, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 1.91Offer price From CHF 1.91 Regular priceUnit price CHF 2.88 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke foam spray head for foam spray disinfectant 1000ml bottles
Low stockRegular price CHF 5.87Offer price CHF 5.87 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® dry skin balm, intensive care, dye- / fragrance free
Liter:Low stockRegular price From CHF 2.93Offer price From CHF 2.93 Regular priceUnit price CHF 12.26 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Low stockRegular price CHF 3.84Offer price CHF 3.84 Regular priceUnit price CHF 3.84 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective emulsion, skin lotion dye-/ fragrance free
Liter:Regular price From CHF 2.93Offer price From CHF 2.93 Regular priceUnit price CHF 12.26 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price CHF 3.65Offer price CHF 3.65 Regular priceUnit price CHF 73.00 pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our