schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHK, Short Arm Lever, Colored, Sizes
Liter:Low stockRegular price CHF 63.67Offer price CHF 63.67 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHL, Long Arm, Stainless Steel Pump
Liter:Regular price From CHF 76.86Offer price From CHF 76.86 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price CHF 3.91Offer price CHF 3.91 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke dosing, application assistance to 500 / 1,000 ml bottles, 1 item
Regular price CHF 3.85Offer price CHF 3.85 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke stainless steel pump for KHL dispensers, 2sizes
Liter:Regular price From CHF 21.16Offer price From CHF 21.16 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke replacement pump / metering pump, sm2 disinfectant dispenser
Regular price CHF 14.76Offer price CHF 14.76 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price CHF 70.26Offer price CHF 70.26 Regular priceUnit price CHF 7.03 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price CHF 100.99Offer price CHF 100.99 Regular priceUnit price CHF 10.10 pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price CHF 5.19Offer price CHF 5.19 Regular priceUnit price CHF 10.38 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price CHF 3.67Offer price CHF 3.67 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From CHF 3.24Offer price From CHF 3.24 Regular priceUnit price CHF 6.48 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price CHF 71.88Offer price CHF 71.88 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price CHF 3.51Offer price CHF 3.51 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Low stockRegular price CHF 23.63Offer price CHF 23.63 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price CHF 26.59Offer price CHF 26.59 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our