schÜlke
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® wash lotion, allantoin, soap- / dye-free, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 1.91Offer price From CHF 1.91 Regular priceUnit price CHF 3.82 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desmanol® care hyclick, Vario dispenser
Low stockRegular price CHF 114.18Offer price CHF 114.18 Regular priceUnit price CHF 11.42 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml esemtan® Wash Lotion hyclick, Vario dispenser
Regular price CHF 89.51Offer price CHF 89.51 Regular priceUnit price CHF 8.95 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan® Wash Lotion 20x500ml hycklick, Variodispenser
Low stockRegular price CHF 122.12Offer price CHF 122.12 Regular priceUnit price CHF 12.21 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 51.37Offer price CHF 51.37 Regular priceUnit price CHF 5.14 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price CHF 70.30Offer price CHF 70.30 Regular priceUnit price CHF 7.03 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 75.18Offer price CHF 75.18 Regular priceUnit price CHF 7.52 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price CHF 61.67Offer price CHF 61.67 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 50.90Offer price From CHF 50.90 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price CHF 38.69Offer price CHF 38.69 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price CHF 5.81Offer price CHF 5.81 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Low stockRegular price CHF 35.43Offer price CHF 35.43 Regular priceUnit price proCHF 22.91 -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price CHF 6.07Offer price CHF 6.07 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Low stockRegular price CHF 4.87Offer price CHF 4.87 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Universal Bottle Cage For Raw Frames, Rotatable, 500/1000 ml
Liter:Regular price CHF 48.19Offer price CHF 48.19 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schÜlke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our