Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Cultura incubator for 18 Agar Strips, transparent door
Regular price CHF 257.93Offer price CHF 257.93 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cover For Instrument Tray, Recessed Grip, Sizes/Colors
Liter:Regular price From CHF 14.85Offer price From CHF 14.85 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KH Touchless, Stainless Steel Pump
Liter:Low stockRegular price From CHF 240.90Offer price From CHF 240.90 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHK, Short Arm, Stainless Steel Pump
Liter:Regular price From CHF 67.33Offer price From CHF 67.33 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHK, Short Arm Lever, Colored, Sizes
Liter:Low stockRegular price CHF 63.97Offer price CHF 63.97 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Dispenser KHL, Long Arm, Stainless Steel Pump
Liter:Regular price From CHF 77.22Offer price From CHF 77.22 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price CHF 3.93Offer price CHF 3.93 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke dosing, application assistance to 500 / 1,000 ml bottles, 1 item
Regular price CHF 3.86Offer price CHF 3.86 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke stainless steel pump for KHL dispensers, 2sizes
Liter:Regular price From CHF 21.25Offer price From CHF 21.25 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke replacement pump / metering pump, sm2 disinfectant dispenser
Low stockRegular price CHF 14.83Offer price CHF 14.83 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price CHF 70.58Offer price CHF 70.58 Regular priceUnit price CHF 7.06 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price CHF 101.46Offer price CHF 101.46 Regular priceUnit price CHF 10.15 pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price CHF 5.22Offer price CHF 5.22 Regular priceUnit price CHF 10.44 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price CHF 3.69Offer price CHF 3.69 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From CHF 3.26Offer price From CHF 3.26 Regular priceUnit price CHF 6.52 pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our