0
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Low stockRegular price CHF 3.83Offer price CHF 3.83 Regular priceUnit price CHF 3.83 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 75.12Offer price CHF 75.12 Regular priceUnit price CHF 7.51 pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml sensiva® wash lotion, 1x dispenser
Regular price CHF 95.76Offer price CHF 95.76 Regular priceUnit price CHF 9.58 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® dry skin balm, intensive care, dye- / fragrance free
Liter:Low stockRegular price From CHF 2.93Offer price From CHF 2.93 Regular priceUnit price CHF 12.26 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® wash lotion, allantoin, soap- / dye-free, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 1.91Offer price From CHF 1.91 Regular priceUnit price CHF 3.82 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 51.33Offer price CHF 51.33 Regular priceUnit price CHF 5.13 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price CHF 70.25Offer price CHF 70.25 Regular priceUnit price CHF 7.03 pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "sensiva® von schülke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our