0
-
Provider:SCHÜLKESchülke Octenilin® Wound Gel, Pain-Free, 250 ml
Low stockRegular price CHF 105.25Offer price CHF 105.25 Regular priceUnit price CHF 421.00 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price CHF 12.11Offer price CHF 12.11 Regular priceUnit price CHF 605.50 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price CHF 4.80Offer price CHF 4.80 Regular priceUnit price CHF 240.00 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price CHF 15.26Offer price CHF 15.26 Regular priceUnit price CHF 43.60 pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Wunddesinfektion "
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our