MEDICALCORNER24
-
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, blue
Regular price CHF 11.82Offer price CHF 11.82 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, beige
Regular price CHF 11.64Offer price CHF 11.64 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 2.7 x 2.1 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price CHF 9.01Offer price CHF 9.01 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 5.2 x 4.4 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price CHF 8.92Offer price CHF 8.92 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price CHF 27.19Offer price CHF 27.19 Regular priceUnit price CHF 9.06 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 99,9% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price CHF 43.59Offer price CHF 43.59 Regular priceUnit price CHF 8.72 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 5 x 1 litre bottle
Regular price CHF 37.67Offer price CHF 37.67 Regular priceUnit price CHF 7.53 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price CHF 87.34Offer price CHF 87.34 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x52 cm, 10 items
Low stockRegular price CHF 22.35Offer price CHF 22.35 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x35 cm, 10 items
Regular price CHF 18.30Offer price CHF 18.30 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 30 x 40 cm, 15 items, individually wrapped
Low stockRegular price CHF 72.49Offer price CHF 72.49 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 21x38 cm, 10 items
Regular price CHF 33.03Offer price CHF 33.03 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 21 x 38 cm, 6 items
Regular price CHF 19.82Offer price CHF 19.82 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 16 x 26 cm, 20 items
Low stockRegular price CHF 39.94Offer price CHF 39.94 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 12x29 cm, 10 items
Regular price CHF 24.48Offer price CHF 24.48 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "MEDICALCORNER24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our