Cosmetics Equipment
-
Provider:CORA FEECora Fee Lift Hyaluronic Acid Ampoule Treatment, 14 x 2ml
Regular price CHF 16.25Offer price CHF 16.25 Regular priceUnit price CHF 580.36 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Aqua di Mare Complex, moisturizing gel, 14 x 2ml ampoules
Regular price CHF 17.02Offer price CHF 17.02 Regular priceUnit price CHF 607.86 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Antioxidant Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price CHF 16.97Offer price CHF 16.97 Regular priceUnit price CHF 606.07 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Vital-Extrem Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price CHF 18.41Offer price CHF 18.41 Regular priceUnit price CHF 657.50 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Sensitive Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price CHF 15.53Offer price CHF 15.53 Regular priceUnit price CHF 554.64 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Retinol & Vitamin Lifting Ampoules, 14 x 2ml
Regular price CHF 17.83Offer price CHF 17.83 Regular priceUnit price CHF 636.79 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Black Orchid Ampoules, Anti-Age Lifting, 14 x 2ml
Regular price CHF 26.07Offer price CHF 26.07 Regular priceUnit price CHF 931.07 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Coenzym Q10 Ampoules, 14 x 2ml
Low stockRegular price CHF 17.06Offer price CHF 17.06 Regular priceUnit price CHF 609.29 pro l -
Provider:ASAM KOSMETIKAsam skin care set with hyaluron serum, eye cream and day cream
Low stockRegular price CHF 23.14Offer price CHF 23.14 Regular priceUnit price pro
The selection of cosmetics equipment includes different utilities and electrical devices for skin and body care, pedicure or manicure. The available nail care sets, footbaths and other diverse electrical cosmetics devices are suitable for professional use e.g. in beauty parlors as well as for private use.
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Cosmetics Equipment"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our