Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® dry skin balm, intensive care, dye- / fragrance free
Liter:Low stockRegular price From CHF 2.93Offer price From CHF 2.93 Regular priceUnit price CHF 12.26 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Low stockRegular price CHF 3.84Offer price CHF 3.84 Regular priceUnit price CHF 3.84 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective emulsion, skin lotion dye-/ fragrance free
Liter:Regular price From CHF 2.93Offer price From CHF 2.93 Regular priceUnit price CHF 12.26 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price CHF 3.65Offer price CHF 3.65 Regular priceUnit price CHF 73.00 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® wash lotion, allantoin, soap- / dye-free, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 1.91Offer price From CHF 1.91 Regular priceUnit price CHF 3.82 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml desmanol® care hyclick, Vario dispenser
Low stockRegular price CHF 114.18Offer price CHF 114.18 Regular priceUnit price CHF 11.42 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set 10x1000ml esemtan® Wash Lotion hyclick, Vario dispenser
Regular price CHF 89.51Offer price CHF 89.51 Regular priceUnit price CHF 8.95 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan® Wash Lotion 20x500ml hycklick, Variodispenser
Low stockRegular price CHF 122.12Offer price CHF 122.12 Regular priceUnit price CHF 12.21 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 10x1000ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 51.37Offer price CHF 51.37 Regular priceUnit price CHF 5.14 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva Wash Lotion 10x1000ml, hyclick Vario dispenser
Regular price CHF 70.30Offer price CHF 70.30 Regular priceUnit price CHF 7.03 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price CHF 75.18Offer price CHF 75.18 Regular priceUnit price CHF 7.52 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price CHF 61.68Offer price CHF 61.68 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From CHF 50.90Offer price From CHF 50.90 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price CHF 38.69Offer price CHF 38.69 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price CHF 5.81Offer price CHF 5.81 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our