MEDICALCORNER24
-
Provider:MEDICALCORNER24Kalt-/ Warm Kompressen, Gel, 12 x 29 cm, 10 Stk.
Regular price CHF 24.15Offer price CHF 24.15 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 1 item
Regular price CHF 1.46Offer price CHF 1.46 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 1 item
Regular price CHF 1.56Offer price CHF 1.56 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 100 items
Low stockRegular price CHF 134.40Offer price CHF 134.40 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 10 items
Regular price CHF 14.32Offer price CHF 14.32 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 6 items
Regular price CHF 9.08Offer price CHF 9.08 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price CHF 86.17Offer price CHF 86.17 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 300 ml
Low stockRegular price CHF 30.52Offer price CHF 30.52 Regular priceUnit price CHF 8.48 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 400 ml
Regular price CHF 35.74Offer price CHF 35.74 Regular priceUnit price CHF 7.45 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Ice spray, cooling spray, immediate action, 12x 150ml
Low stockRegular price CHF 26.99Offer price CHF 26.99 Regular priceUnit price CHF 14.99 pro l -
Provider:Medicalcorner24
MaiMed IncoPad Extra, incontinence pads, 20 pcs., 16 x 31 cm
Regular price CHF 2.85Offer price CHF 2.85 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Mask for oxygen cylinder, mouthpiece, for home / travelling
Regular price CHF 2.48Offer price CHF 2.48 Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24MC Sport-Fit, cooling, stimulating, preventive intensive care, 200 ml
Low stockRegular price CHF 6.65Offer price CHF 6.65 Regular priceUnit price CHF 33.25 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24IPL Gel Epi-Med, IPL contact gel for laser hair removal, 3 x 1 litre
Regular price CHF 10.33Offer price CHF 10.33 Regular priceUnit price CHF 3.44 pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price CHF 22.62Offer price CHF 22.62 Regular priceUnit price CHF 7.54 pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "MEDICALCORNER24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our