SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Regular price CHF 5.92Offer price CHF 5.92 Regular priceUnit price CHF 11.84 pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price CHF 5.14Offer price CHF 5.14 Regular priceUnit price CHF 10.28 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Regular price CHF 15.04Offer price CHF 15.04 Regular priceUnit price CHF 42.97 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Regular price CHF 10.38Offer price CHF 10.38 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price CHF 4.73Offer price CHF 4.73 Regular priceUnit price CHF 236.50 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price CHF 11.93Offer price CHF 11.93 Regular priceUnit price CHF 596.50 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price CHF 3.60Offer price CHF 3.60 Regular priceUnit price CHF 72.00 pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price CHF 26.32Offer price CHF 26.32 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Microcount® TPC / E Contact Slides, Hygiene Control, 20 pcs
Regular price CHF 37.81Offer price CHF 37.81 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Cultura incubator for 18 Agar Strips, transparent door
Regular price CHF 254.09Offer price CHF 254.09 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKE10x Schülke octenisan® set washing lotion + nasal gel, decontamination
Regular price CHF 147.04Offer price CHF 147.04 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke S-M Disinfection Bath Basic Set, Dental, White, 3 L
Regular price CHF 55.51Offer price CHF 55.51 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke S-M Drill Box For Instrument Preparation, Dental, White, 1pc
Regular price CHF 7.80Offer price CHF 7.80 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke replacement pump / metering pump, sm2 disinfectant dispenser
Regular price CHF 14.61Offer price CHF 14.61 Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price CHF 5.72Offer price CHF 5.72 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our