Products
-
Provider:BORTClimaCare® Shoulder warmer Bort, cotton + Angora, white, various. size
Low stockRegular price CHF 19.31Offer price CHF 19.31 Regular priceUnit price pro -
Provider:CORA FEECora Fee Antioxidant Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price CHF 16.97Offer price CHF 16.97 Regular priceUnit price CHF 606.07 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Aqua di Mare Complex, moisturizing gel, 14 x 2ml ampoules
Regular price CHF 17.02Offer price CHF 17.02 Regular priceUnit price CHF 607.86 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Black Orchid Ampoules, Anti-Age Lifting, 14 x 2ml
Regular price CHF 26.07Offer price CHF 26.07 Regular priceUnit price CHF 931.07 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Coenzym Q10 Ampoules, 14 x 2ml
Low stockRegular price CHF 17.06Offer price CHF 17.06 Regular priceUnit price CHF 609.29 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Lift Hyaluronic Acid Ampoule Treatment, 14 x 2ml
Regular price CHF 16.25Offer price CHF 16.25 Regular priceUnit price CHF 580.36 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell Ampoules, 14 x 2ml
Regular price CHF 19.12Offer price CHF 19.12 Regular priceUnit price CHF 682.86 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell, Skin Foam, 75ml
Regular price CHF 10.35Offer price CHF 10.35 Regular priceUnit price CHF 138.00 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Phyto Stem Cell, sun protection foam for face and body, SPF 30, 150ml
Regular price CHF 12.55Offer price CHF 12.55 Regular priceUnit price CHF 83.67 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Retinol & Vitamin Lifting Ampoules, 14 x 2ml
Regular price CHF 17.83Offer price CHF 17.83 Regular priceUnit price CHF 636.79 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Sensitive Complex, 14 x 2ml ampoules
Low stockRegular price CHF 15.53Offer price CHF 15.53 Regular priceUnit price CHF 554.64 pro l -
Provider:CORA FEECora Fee Vital-Extrem Complex, 14 x 2ml ampoules
Regular price CHF 18.41Offer price CHF 18.41 Regular priceUnit price CHF 657.50 pro l -
Provider:EURONDACover for Ultrasound Cleaner Euronda New Eurosonic 4D, plastic
Low stockRegular price CHF 32.56Offer price CHF 32.56 Regular priceUnit price pro -
Provider:ERLER ZIMMERDental model by Erler Zimmer, lower jaw with teeth 3 -7, disease
Regular price CHF 64.28Offer price CHF 64.28 Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:MEDICALCORNER24Disinfectant dispenser with arm lever & drip tray, 500ml euro bottle
Regular price CHF 23.00Offer price CHF 23.00 Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our